Objava

Collapse
No announcement yet.

Dr. Zoran Đinđić - heroj, vizionar,ili...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Za razliku od tog "mafijasa" ti si uradio jednu krajnje pozitivnu stvar u zivotu. Sahranio ovaj sajt

    Comment


    • #17
      Dali, nisi daleko od istine.
      Ali..... neće moći

      Comment


      • #18
        Dr. Zoran Đinđić je jedan predivan čovek koji je svašta lepo i dobro učinio za našu domovinu.
        On nam je osigurao put ka zemaljskom raju - Evropskoj Uniji!

        Comment


        • #19
          Hteo je, ali , nije.

          Ubili su ga

          Imaš li ti neku drugo opsesiju? Pusti bre čovaka na miru.......

          Comment


          • #20
            Demokratija balkanikus..poznata da razlicito tretira sve moguce pa i "pravdu" i zakone...i poimanje vlasti a bogami i korupciju....
            Mozemo se zanositi ideologijom koliko hocemo i da volimo lidere bilo koje ali jedna je ISTINA!!!

            V L A S T..... je Qrva nevidjena kao i politika... NAjprofitabilnije zanimanje je POLITIKA ( jednom udjesh...nema izlaska-( cuj ovo bolje i od sexa-koitus on line .haha: )garancija - duboko ukopavanje i pushtanje korenja...nema KO SE NIJE PRIMIO!!!!! LOVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA bato! SVI...su napunili dzepove!!! (politicari)

            Mmmm-da! Svi smo nesto izgubili...kuce( vecina i kupila ili dobila)...mi ovdasjnji posao ..jer su "dodjosi" debelo placali i uvodili svoje "jatake"-citaj podrshku, uposhljavali....ali divim se njihovom bratstvu i jedinstvu!Nas covek ovdashnji ne bi ni pr'no za komshiju a vala ni rodjaka.

            Elem, Sjebani smo -svekoliko...hteli to da priznamo ili ne... milioneri preko noci...sirotinja po kontejnerima... Cista americka trilogija...

            No, kako smo u istom kazanu....dinstamo se u shitu i mixu koji drugi zaprzavaju.... NEMOJMO POLEMISATI I MUDROVATI-gde nam mesto nije... !!!!TO SE RADI U JAVNOSTI I JASNO I GLASNO!...a ne ko Pizde ovde cemo srati a u javi-nije nashe (jer nemamo mooda da zinemo ili imamo putera na glavi ili smo duznici-lizaci necijih cmareva)...

            Gospodo draga, budite obzirni da ovakve teme ne otvarate ili josh bolje:

            SVE STO RUZNO(kritika, osuda i sl.) KAO "SVOJ" STAV IZNESETE , MOLIM DA ARGUMENTUJETE (copy neki citat iz novinskog clanka ili vec.... sa datumom i piscem istog clanka-i mesta-novina gde je pisano)

            OVO govorim iz predostroznosti -jer svaka osuda i pljuvanje i iznosenje uvreda MOZE DA SE UPOTREBI ZA GONJENJE na sudu!

            HC, mozesh studirati josh 3 fakulteta( svaka cast i na ovima koje sada ucish-iskreno) ali NIJE nacin da se exponiraju ovakve teme bez argumenata!

            MOLIM za postovanje clanova Zaliva i bez uvreda! Svi imamo svoje politicko mishljenje ali KO SMO MI DA OVDE PLJUJEMO ILI PEVAMO ODE!! Mislim da ovaj sajt nije tako koncipiran!

            Izvinite na duzini posta... Hvala na obzirnosti, unapred. Hannah.
            Last edited by Hannah; 14-03-09, 01:22.

            Comment


            • #21
              Mogla si i duži,ovaj razumem

              Comment


              • #22
                Citiat člana Hannah Pogledaj Post
                Demokratija balkanikus...
                Pile, svaka ti je ka u Njegosa

                Comment


                • #23
                  [/COLOR]
                  Citiat člana HardCandy Pogledaj Post
                  Dok je mala Milica Rakić ubijena NATO-bombama, Dr.Đinđić je, sklonivši svoju porodicu i sebe u Nemačku, apelovao da se bombardovanje Srba i Srbije nastavi dok god mu Milošević ne preda vlast. Posle toga ga je prodao za US$ 5.000.000
                  Citiat člana HardCandy Pogledaj Post
                  Meni su draži Srbi koji su klali ustaše, mudžahedine i šiptarske teroriste, nego Srbi koji su apelovali da se NATO-bombama ubijaju srpska nevina deca!
                  Citiat člana HardCandy Pogledaj Post
                  Nemojte negirati i pričati šta on NIJE uradio! Koji je njegov doprinos? Šta je uradio?
                  Svi znaju za ono šta sam naveo ranije. 'Sadio je tikve sa đavolima'- šurovao sa Legijom, Šiptarom... Čumetu nameštao milionske poslove asfaltiranja Srbije...
                  Nego, dajte nešto pozitivno navedite, molim vas!
                  Citiat člana HardCandy Pogledaj Post
                  Dr. Zoran Đinđić je jedan predivan čovek koji je svašta lepo i dobro učinio za našu domovinu.
                  On nam je osigurao put ka zemaljskom raju - Evropskoj Uniji!
                  Vi gospodine HC se smatrate velikim "nacionalistom" sto ste vec jednom rekli ali prema ovim postovima Vi niste ni N odnacionaliste. Nacionalista je covjek koji voli svoju naciju i svoj narod a vi svojim ponasanjem i izjavama velicate istoriju i greske napravljene u proteklim periodima zbog ljudi koji su vas doveli u ovu situaciju u kojoj trenutno jeste i jasno govorite da vas boli ku*ac za buducnost. Vi ste toliko puni mrznje da to nije zdravo po Vas i po one s kojim se druzite i dijelite ista misljenja. Sa takvim stavom, Vi gospodine i Vama slicni, necete sigurno napraviti korak naprijed za dobrobit Srbije. Biti nacionalista jeste voljeti svoj narod...ali na pravi nacin....nacin na kojem svom narodu zelite bolju i ljepsu buducnost. Nacin na koji vi spominjete svoj narod je potpuno pogresan.

                  Na adminovoj temi ste rekli da su vase izjave argumentovane...cime molim Vas....gdje i sta su to vasi argumenti....???

                  Ovo je moj text baziran na cinjenicama i argumentima iz vasih prethodnih postova te kao takav mislim da je validan. Mozete da replicirate koliko god zelite ali mi ne pada na pamet da sa Vama vise polemisem na ovu temu.

                  Pretpostavljam da je Vasa starosna dob na profilu tacna te bih zbog toga htio da pomenem da je Vama u doba vladavine Postovanog Djindjica bilo tek 14 godina a oko 9 ili 10 u vrijeme NATO napada na Srbiju. Kao takvi, Vi nemate dovoljno godina i niste kompetentni da dajete svoje misljenje. Naravno, mozete da citirate sve one koji su vam pomogli da postanete ono sto jeste danas.

                  Sretno i Prijatno

                  ---------- Post dodat u 08:39 ---------- Prethodni post je bio u 08:08 ----------

                  Citiat člana Toxic Pogledaj Post
                  Mene ova tema bas nervira, pogotovo kad se svake godine na taj dan tv okupira pricama o njemu, kako je on bio sjajan, bajan, la la la. Ne znam kako to neko moze zakljuciti, kad je njegova vladavina bila kratkoga veka, a i za vreme nje nije nista dobro uradio kako bi se mi pomakli sa mrtve tacke a pogotovo me nerviraju danas pod znacima navoda njegove pristalice kako ga velicaju i optuzuju sve druga za to sto se desilo njemu. Na kraju cemo optuzivati i radikale i za atentat na cara Murata dokle sve to vodi, ta opcinjenost necim sto ne postoji, da li je to idolopoklonstvo, ne znam odgovor, samo to nije zdravo.
                  Tuzno je slusati ovakve izjave od jedne "obrazovane" djevojke koja se hvali da je veoma inteligentno bice, zaista tuzno.

                  Citiat člana Toxic Pogledaj Post
                  To pokazivanje srednjeg prsta kod mene ne prolazi, samo inteligentni komentari sa podkrepljenim cinjenicama, a to mozes nekome drugom da pokazujes
                  Mislim da su tvoji komentari daleko od inteligentnih i tvoje izjave nisu potkrijepljene nijednom cinjenicom...jer da jesu, Gdin Djindjic ne bi bio slavljen i obozavan od strane mnogobrojne vecine u Srbiji.

                  Citiat člana Toxic Pogledaj Post
                  ko ne moze da se brani, joj ljudi pa nismo deca

                  Nemoj da kukas za 90 god, ti si samo imao problema sa novcem, a ja to nisam ni imala, kakav crni novac, nismo imali sta da jedemo, pijemo, strahovali smo za goli zivot, i jos nas neko sada zeza kako smo sami krivi za to, kako smo mi nekoga progonili, a mene proterali sa moga ognjista, i jos plus ovde bombardovanje, ma to je bio maciji kasalj.
                  Nisi jedina koja je protjerana sa svog ognjista. Hiljade i hiljade ostalih ljudi raznih nacija i generacija je takodjer raseljeno i bombardovano.

                  Zaista mi je zao i krivo mi bude, jer su mladi ljudi zarazeni misljenjima komsija i pogotovu svojih roditelja. Umjesto da se okrenemo prema buducnosti, da mislimo na svoju djecu i unucice i kako njima a i nama bolje da bude vi se bavite pitanjima poput Ispravljanja Krive Drine.

                  Steta i bas mi te zao.
                  Last edited by volta; 14-03-09, 08:22.
                  C'era una volta....

                  Comment


                  • #24
                    Od trenutka kada sam dobila pravo glasa, taj "heroj, vizionar, ili mafijaški premijer" je imao moj glas.... Pre šest godina sam prestala da idem na izbore....

                    .... Nije mi jasno zašto ovde matite praznu slamu ... I nije mi jasno kako to da ova "inteligencija" ne shvata da je sama politika mafija i da si u njoj ili van nje....I nije mi jasno zašto tupite prste i lajete na ovom mestu, jer smatram da ovo mesto treba da budem za zabavu i opuštanje.... Ako smatrate da na ovaj način pokazujete svoj IQ, mislim da ste se prešli, ovakvi razgovori se vode najčešće uz flašu rakije, po kafanama, gde su pripovedači obično sužene moći rasuđivanja i eto čisto da raspravljaju o nečemu, a i potegnu po koju flašu o glavu suprotne strane....

                    ps. oprostite na moje izrečeno mišljenje... nisam želela da komentarišem, ali nisam više mogla ni da ćutim
                    ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      u pravu si baby 100 posto...zato ja do sada i nisam komentarisao na ovu temu....ma nisam trebao ni danas ali eto, ponukan i inspirisan gornjim textovima odlucih da repliciram, ali greska je bila, nisam mozda trebao nista da kazem jer svaka moja napisana rijec je bila uzaludna.....ja vise ovde na politickim temama nemam sta da tipkam

                      pozdrav svim ljudima dobre volje...ljudima koji slave zivot i slobodu
                      C'era una volta....

                      Comment


                      • #26
                        Dobar dan....

                        Da li mlatim praznu slamu, ili nešto drugo ... ostaće tajna

                        A što se politike tiče, može i treba da se piše, kao i o bilo čemu drugom, ako neko ima želju, inspiraciju...
                        Ali, OVDE!
                        NE na druženju, NE na igrama...
                        Retko pišem o politici, ne znam šta bih, ali čitam.
                        I pored toga, nisam očekivao da će nekoga slike Zorana Đinđića (postavljene na dan atentata) toliko da iritiraju.
                        Jer, onda je i počelo sa čestitkama rođendanskim i sl.
                        Mislim da je malo vremena prošlo da bi mogli da polemišemo o Zoranu.
                        I još nekim ljudima.
                        Loša atmosfera se stvara s'tim pričama i ne želim da učestvujem (više) u tome.
                        Na kraju krajeva, osim što je sve to prošlost (da, posledice trpimo svi), izbori su jedino mesto gde 'nešto' mogu da uradim, ja, kao pojedinac.
                        ...doviđenja

                        Comment


                        • #27
                          naslov teme korigovan...bez prejakih reci u naslovu teme!
                          Pisite po postovima sta mislite....
                          Molim drizte se pravila i postujte ostale clanove i njihova shvatanja

                          Hvala na razumevanju

                          ---------- Post dodat u 19:03 ---------- Prethodni post je bio u 18:42 ----------

                          Setite se one narodne 'o pokojniku sve najlepse'

                          Ovde nema bas mnogo toga lepog, molim clanove das to imaju u vidu
                          Takodje bih zamolio clanove da prijave neprimerene postove na ovoj ili bilo kojoj drugoj temi

                          Comment


                          • #28
                            Ljudi, kako bilo, coveka vise nema... Neka mu je laka crna zemlja....
                            I mislim da coveka kao on ne bi trebalo da komentarisu oni koji su 90tih piskili u pesak...
                            Ljubav nije osecanje, vec stanje duse... Ona se zivi.

                            Comment


                            • #29
                              Postovi koji se ne drze teme bice brisani, molim da nastavite (ukoliko zelite) vasu diskusiju na normalan i kulturan nacin
                              Kome se politika ne svidja nije mu mesto ovde, polittika je deo zivota zeleli vi to da prihvatite ili ne...

                              DRZITE SE TEME

                              Svi vi imate prava na vase shvatanje i misljenje

                              Neki clanovi imaju previse jako izrazen svoj stav, to je naravno njihovo pravo... taj 'jak' stav moze imati 1001 razlog, razlog samo njemu znan

                              Ljudi se razlikuju, ljudi su ljudi

                              Za mene je sveta slobodna rec, i to je moje pravo...molim da pojedini clanovi ne shvataju to na taj nacin da ja stitim nekog
                              NE
                              Ja stitim samo slobodu

                              Pisite kako vam volja i molim respektujte misljenje drugih koliko je god to moguce

                              Postovi koji ne doticu temu se brisu i molim moderatorke da rade svoj posao

                              Comment


                              • #30
                                kako rece Toxic u jenom od gorenavedenih postova - idolopoklonstvo.

                                sto se tice utiska koji je na mene ostavio Z. Djindjic da skratim jednom recju - ljigav.

                                Comment

                                Working...
                                X